Firma Jaluzele Verticale Casa Mea Ploiesti

Firma noastra a fost infintata in anul 2008 si produce si comercializeaza jaluzele verticale in tot judetul Prahova in special in orasul Ploiesti !


Firma are numai angajati tineri ceea ce ne face foarte rapizi in servirea clientilor, si pentru noi clientul este seful nostru ! Daca clienti nostri sunt multumiti atunci si noi suntem !
Noua ne place sa ne ghidam dupa devizul: “Azi masuram, maine montam”
Firma noastra garanteaza cele mai mici preturi din Ploiesti , fara cheltuieli sau adaos-uri comerciale ascunse, si fara alte cost-uri extra fata de cele afisate pe site !
Daca aveti probleme cu jaluzelele vechi, daca vreti sa schimbati doar sina, sau doar panzele din cauza ca s-au decolorat, noi va stam la dispozitie, nu uitati noi producem, vindem, intretinem, masuram, montam, livram si reparam jaluzele verticale !
Cand aveti nevoie de jaluzele nu sunteti decat la un click distanta sau lau un apel telefonic ! Ne sunati, ne comunicati adresa completa si cand sunteti dumneavoastra disponibili si echipa noastra se va deplasa imediat si va va ajuta cu orice problema legata de jaluzele verticale !
O comanda de jaluzele se desfasoara cam asa :
1. Dumneavoastra ne contactati si ne comunicati adresa si data si ora la care putem veni !
2. Echipa noastra se deplaseaza la locul stabilit in data si ora stabilita !
3. Echipa va prezinta toate modelele si culorile de jaluzele si va ia masuratorile, dupa care va spune pretul !
4. Daca nu sunteti de acord cu pretul ne luam la revedere si speram sa reveniti
5. In cazul in care sunteti de acord cu pretul daca binevoiti sa lasati un avans il puteti lasa daca nu plata se face integral in momentul in care se efectueaza montarea jaluzelelor !
Cautam distribuitori pentru jaluzele verticale, in tot judetul prahova – ploiesti , chiar si in alte judete ! Eventual gasiti clienti, le luati masurile noi le facem dumneavoastra le montati, si vi le dam la pret de producator ! Sau daca aveti un magazin, oriunde in judetul Prahova , va putem aduce un set de monstre , va putem monta o sina cu jaluzele pentru a le afisa mai bine si daca ne oferiti comenzi prin intermediul magazinului dumneavoastra puteti percepe comision de 10% sau vi de putem vinde la un pret mai redus si dumneavoastra va puteti adauga adaos comercial cat credeti ca este necesar !
Jaluzelele din benzi textile impregnate produse de firma noastra reprezinta un produs ce poate rezolva, in mod elegant, o serie de probleme pe care le aveti acasa sau la birou. Aveti probleme cu soarele, doriti sa dati un aer de eleganta si modernism interiorului casei sau firmei dumneavoastra, doriti sa puteti controla cu usurinta intensitatea luminii pe timpul zilei, doriti sa evitati privirile indiscrete, sa va asigurati o ambianta placuta si intima, doriti sa folositi pentru acestea un singur produs care corespunde celor mai exigente cerinte, celor mai sofisticate gusturi, relizat cu tehnologiile cele mai performante, intr-o mare varietate de materiale, intr-o diversitate coloristica deosebita !

Produsele noastre ofera solutia tuturor acestor probleme. In plus posibilitatile multiple de montare asigura adaptarea la cerintele clientului, la arhitectura interiorului acestuia.

Descriere:  Sistemele de jaluzele verticale sunt flexibile ca design si aspect, modelate in special dupa gustul dumneavoastra,creand o atmosfera placuta,moderna si de relaxare in functie de materialul si textura alese pentru jaluzelele verticale. Este bine de stiut faptul ca tesatura folosita este impregnata cu material antistatic ce impiedica depunereaprafului pe perioade lungi.
Utilizare: Inca de la inceputul aparitiei pe piata romaneasca a jaluzelelor verticale acestea au avut dubla utilizare. Datorita aspectului elegant si al simplitati modului de actionare jaluzelele verticale ofera un aer deosebit atat in locuintele personale cat si in celede servici. Insa datorita pretului ridicat odata cu aparitia lor in Romania jaluzelele verticale au fost intr-un procent foarte mare destinat pentru birouri si institutii acestea fiind singurele care isi permiteau achizitionarea de jaluzele verticale. Odata ce jaluzelele verticale au inceput sa ia amploare pe piata romaneasca preturile au inceput sa scada si astfel au ajuns accesibile si locuintelor personale insa sa ramas cu o confuza mentalitate precum ca jaluzelele verticale sunt destinate numai firmelor, institutiilor si birourilor de servici.
Avantaje:
– modalitate facile de montare;
– posibilitatea adaptarii oricarui tip de spariu;
– posibilitatea utilizarii pentru umbrirea ferestrelor în forma de trapez ( inclusiv pentru ferestrele de mansarda care au forme atipice dar nu sunt în plan inclinat ) – cu sina înclinata si lamele textile cu înaltimi inegale;
– tipuri diferite de deschidere si strângere a lamelelor textile, ceea ce permite manevrarea în functie de necesitati;
– posibilitatea combinarii lamelelor textile de diferite culori si texture pe aceeasi sina, ceea ce permite crearea ambiantei cromatice dorite – frecvent clientii renunta la a opta pentru o singura culoare si combina doussau trei nuante la aceeasi fereastra;
– posibilitatea înlocuirii lamelelor textile patate, deteriorate sau a tuturor lamelelor daca se doreste redecorarea spatiului si se opteaza pentru o alta culoare sau alta gama;
PRODUSELE NOASTRE :

Related Images:

You may also like...